Hakkımızda

Özmıhçı Otomotiv 1992 yılından bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda araç tasarımı ve ekipman imalatı yapmaktadır.

1992 yılında Personel Taşıma Araçları, Okul Taşıtları ve Vip Tasarım Araçları ile üretimine başlayan Özmıhçı Otomotiv gelişen otomotiv sektöründe, özel araç uygulamaları üzerine yoğunlaşarak, uzman kadrosunu genişletmiş, imalat ve montaj tesisini kurarak, üstyapı imalatında söz sahibi olmaya başlamıştır.

Kamu ve özel Kuruluşlara hizmet veren firmamız aynı zamanda Türkiye' de adını kalite ve başarısıyla duyurmuş Ford-Otosan, Mercedes, Volkswagen, Fiat, Citroen, Mıtsubıshı, Temsa, Anadolu Isuzu, Hyundai Assan, Iveco, gibi üretici firmaların bayileri için standart üretimleri ile ilgili hizmet vermeye devam etmektedir.

Belirttiğimiz firmalar ile birlikte Yurt İçi - Yurt Dışı Emniyet ve Askeri Kurumlar içinde Mobil Asayiş Karakolu, Bomba İmha Aracı, Olay Yeri İnceleme Aracı, Ekipmanlarına ait  üretimlerini gerçekleştirerek hizmetlerine sunuyoruz.

Bugüne kadar yeni projeler ile resmi ve özel kuruluşların ihtiyacı olan Gezici Araçların faaliyete geçirilmesi, ve Ticari Araçlar için yapılan ekipman üretimi ile hizmet veren firmamız sizlerin de hizmetinde olmaktan mutluluk duyacaktır.